Poznań wprowadzali do obrotu leki narkotyczne
Poznań wprowadzali do obrotu leki narkotyczne Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Ekonomiczną, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, od kilku miesięcy prowadzą intensywne działania wymierzone w zorganizowaną grupę przestępczą. Jej członkowie wprowadzali do obrotu znaczne ilości silnych leków narkotycznych. Akcja operacyjnych objęła swoim zasięgiem kilka województw i pozwoliła zatrzymać do tej pory aż 9… Dowiedz się więcej »